„Z RODZINĄ NAJLEPIEJ”

We wrześniu  odbył się szkolny konkurs Z rodziną najlepiej w ramach IV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Z rodziną najlepiej”. Konkurs ma na celu rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni u dzieci i młodzieży, kształcenie poczucia estetyki, umożliwienie wyrażenia ekspresji i emocji oraz docenienie kreatywności i pomysłowości uczniów. Prace plastyczne były oceniane w dwóch kategoriach: dla klas 1-3 oraz 4-8. Zgłosiło się  22 uczestników. Przy ocenie brano pod uwagę upowszechnianie znaczenia wartości rodziny i oryginalność, dobór technik , estetykę wykonania oraz związek z tematem. Wyróżniono  7 prac , które zostały przesłane do Poznania i oczekują na ocenę Wojewody Wielkopolskiego, Michała Zielińskiego i Przewodniczącej Rady Rodziny, Anety Niestrawskiej -głównych organizatorów konkursu.

Prace konkursowe

Uczniowie , którzy wzięli udział w konkursie to:

W kategorii klas I-III

Zofia Gawrońska, Martyna Ostrowska, Walczak Maria

Amelia Machnik, Liliana Belka, Dobrawa Matkowska

Szulc Szymon , Bureta Wojciech, Antczak Julia, Działoszyński Natan, Walczak Alicja, Miler Magdalena, Cigenhagen Julia, Sołtys Aleksandra, Matkowski Wojciech

W kategorii klas IV- VIII

Nadia Kozmińska, Nikola Nowicka, Laura Kończak, Marcel Wojtkowiak,

Fabian Miętkiewicz, Kobierski Igor

Ewa Cieślik, Paweł Siwiak, Krzysztof Gawron

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję pięknych prac i chęci do działania.

Organizator konkursu szkolnego Iwona Waleńska