Sprzątanie Świata-  Łączy ludzi…już 30 raz.

Nasza szkoła w tym roku , także przyłączyła się do tego wielkiego jubileuszowego połączenia. Po raz kolejny wzięliśmy udział w tak wspaniałej akcji, która Nam wszystkim pokazuje jak Wielkie i Zielone mamy serca. Dla naszych uczniów nie był to wielki wysiłek ani dla małych , ani dla dużych. Nauczyciele również bardzo zaangażowali się w czynny udział podczas porządków w okolicach szkoły oraz wsi, w której żyjemy, mieszkamy i się uczymy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, są one w pełni raportem z tego, że pomimo wysokich kosztów i opłat za wywożenie odpadów ludzie nadal nie dbają o ład i porządek Naszej Matki Ziemi. Życzymy Matce Ziemi , sobie i wszystkim , żeby w przyszłym roku tych śmieci było znacznie mniej.

Marta Nowak