Dnia 02.06.2023r odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej. Głównym organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży.
Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa w Margoninie. W turnieju brało udział 15 szkół podstawowych z powiatu Chodzieskiego
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII B : Dobrawa Jankowska, Alan Pawlak, Radosław Latański, Wojciech Brzoza.
Uczniowie mieli do napisania test wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz wykonanie zadań sportowych tj: strzały na bramkę, rzuty do kosza, strzelanie z wiatrówki i jazda rowerem. Impreza miała charakter rywalizacji i zabawy.

W ostatecznej klasyfikacji nasza szkoła stanęła na podium zajmując trzecie miejsce.
Każdy z uczestników otrzymał nagrody tj. drony i głośniki a szkoła otrzymała drukarkę i apteczkę pierwszej pomocy.
Gratulujemy i dziękujemy!
Aniela Naumiuk