Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich Babć i Dziadków

Tak też było w Naszej szkole. Dnia 23 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie z wyjątkowymi gośćmi...mianowicie z kochanymi Babciami i Dziadkami naszych uczniów.
Tego dnia uczniowie klas I-III przygotowali wierszyki oraz mini koncert taneczno-wokalny. Klasa V przypomniała w piękny taneczno-muzyczny i skoczny sposób jak kiedyś wyglądała Babci i Dziadek, następnie klasa VII zaprosiła wszystkich gości do wspólnego tańca i zabawy. Cała szkoła przyłączyła się do przygotowania tej uroczystości: klasa VI pomogła przy pakowaniu upominków, klasy VIII natomiast przygotowały piękne laurki oraz organizację widowiskową, klasa IV była odpowiedzialna za wspaniałą dekorację.
Były brawa, łzy wzruszenia oraz wielkie uśmiechy na twarzach Dziadków. Naszym celem było pokazanie jak ważnymi osobami w życiu dzieci są ich Dziadkowie.
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
Dlatego pragniemy Wszystkim Babciom i Dziadkom, by każdy następny dzień przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze.
Kochani! Serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów energii i spełnienia marzeń.
Wnuczęta