W dniu 30 listopada naszą szkołę odwiedziła nadkom. Elżbieta Żulewska z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, która przeprowadziła z dziećmi i młodzieżą pogadanki dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Uczniowie klas I-IV dowiedzieli się na czym polega praca policjanta, co należy zrobić, by być bezpiecznym w domu, na drodze i w szkole. Starsi uczniowie mogli przypomnieć sobie  w jaki sposób prawo zapatruje się na spożywanie przez młodzież substancji uzależniających, np. papierosów, e- papierosów, alkoholu, dopalaczy, narkotyków, itp. Ponadto poruszono m. in. Również tematykę bezpieczeństwa na drodze, nękania rówieśników, niszczenia mienia. Młodzież otrzymała mnóstwo cennych wskazówek, rad dotyczących zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, które uzupełniły wiedzę naszych uczniów w tym zakresie.