Dzień Dziecka z Fitness Extreme

1 czerwca w w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka.

Hasło przewodnie brzmiało: ,, Zdrowo, bo na sportowo".

Gościnnie całą imprezę poprowadzili wykwalifikowani instruktorzy fitnessu - ,,Fitness Extreme" z Piły i Chodzieży za co serdecznie dziękujemy.

Tego dnia niestety również odwiedził nas deszcz , ale pomimo niepogody uroczystość w większości odbyła się w sali gimnastycznej, gdy była możliwość i nie padał deszcz uczniowie mogli skorzystać z atrakcji robienia wielkich baniek mydlanych, co było dla nich ogromną frajdą.

Podczas zabawy uczniowie z każdej klasy brali udział w zawodach sportowych wymagających dużych poświęceń i wysiłku, gdzie otrzymali miejsca na podium oraz wiele ciekawych nagród, które ufundowali wspaniali sponsorzy: Agnieszka Machnik Firma Meritum Piła, Piekarnia ,, Hania'' Hanna Stepnowska Miasteczko Krajeńskie, Dom Kultury Lipia Góra, Firma Ogrodnicza Zbigniew Nowak Szamocin, Nauczyciele i  Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Lipiej Górze, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Lipiej Górze, Anonimowy Darczyńca Szamocin. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do wsparcia dzieci z naszej szkoły pomimo, że nie mają z tego tytułu żadnych zasług. Organizatorzy imprezy, Dyrekcja i nauczyciele są zaszczyceni tym, że maja możliwość współpracy z osobami o wielkich sercach.