Dnia 13.06.2024r odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej. Głównym organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa w Budzyniu. W turnieju brało udział 16 szkół podstawowych z powiatu Chodzieskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI i VII: Maria Szymańska, Ksawery Kaczmarek, Maciej Stefaniak i Michał Michalski Uczniowie mieli do napisania test wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz wykonanie zadań sportowych tj: strzały na bramkę, rzuty do kosz, strzelanie z wiatrówki i jazda rowerem. Impreza miała charakter rywalizacji i zabawy. W ostatecznej klasyfikacji nasza szkoła stanęła na podium zajmując trzecie miejsce.
Każdy z uczestników otrzymał nagrody tj. drony i głośniki a szkoła otrzymała ławki gimnastyczne
 
Gratulujemy i dziękujemy!
Aniela Naumiuk